Nové prostory pro Osobní rozvoj

Konečně je to tady! Otevíráme a těšíme na všechny zajímavé akce, které se v našem Centru budou konat.

Jsme skupina aktivních lidí, kteří sami působí v oblasti osobního rozvoje. Delší dobu jsme se potýkali s tím, že jsme nemohli nalézt stabilní prostory, pro naše akce, které by vyhovovaly našim potřebám. Tak jsme se rozhodli, že takový prostor našich snů vybudujeme a nabídneme ho ostatním, aby mohli své akce také odstartovat v přátelském místě.

Naše skupinka, kterou nazýváme Equilibré (fr. rovnováha) je rozmanitá a díky tomu i naše prostory jsou budovány s nevšední energií. Prostory jsme vybírali, rekonstruujeme, malujeme a zařizujeme podle starodávného učení o rovnováze života i prostoru Feng Shui. To proto, aby se zde dařilo nám i našim partnerům a aby se účastníci akcí, které zde budou probíhat cítili v pohodě, spokojeně a nebyli ničím vyrušování. Máme mezi sebou i odborníky, kteří se starají o to, aby o Centru Equlibré a akcích, které zde budou probíhat, bylo slyšet a o návštěvníky nebyla nouze.

Pro hromadné akce je k dipozici seminární místnost o velikosti 40m2 a pohodlně zařízena koučovna (neboli terapeutická místnost), která je určena spíše pro osobní konzultace. Prostory plníme energií našich akcí, i zajímavými semináři našich partnerů, a vždy dbáme na to, aby témata, která zde budou probírána posilovala ducha místa.

Přijďte se k nám podívat, rádi Vás uvítáme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *